Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RPC1206FT200R
RPC1206FT200R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RPC1206FT200R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RPC1206FT200R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 1% 1/3W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RPC1206FT200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 1% 1/3W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1032142 pcs Data papier RPC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Serie RPC
panel Mode 200 Ohms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film