Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RPC2010JTR300
RPC2010JTR300
RPC2010JTR300
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RPC2010JTR300 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RPC2010JTR300
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.3 OHM 5% 3/4W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RPC2010JTR300 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.3 OHM 5% 3/4W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 372907 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRPC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RPC
panel Mode 300 mOhms Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Andere namen RPC 2010 0.3 5% R
RPC 2010 0.3 5% R-ND