Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RPC2512FT511R
RPC2512FT511R
RPC2512FT511R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RPC2512FT511R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RPC2512FT511R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 511 OHM 1% 1.5W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RPC2512FT511R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 511 OHM 1% 1.5W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 269775 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRPC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Serie RPC
panel Mode 511 Ohms Vermogen (Watt) 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 511 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film