Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RPC2512JT22R0
RPC2512JT22R0
RPC2512JT22R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RPC2512JT22R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RPC2512JT22R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 22 OHM 5% 1.5W 2512
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RPC2512JT22R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 22 OHM 5% 1.5W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 552329 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRPC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Serie RPC
panel Mode 22 Ohms Vermogen (Watt) 1.5W