Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RPC2512JT39R0
RPC2512JT39R0
RPC2512JT39R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RPC2512JT39R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RPC2512JT39R0
Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 39 OHM 5% 1.5W 2512
Product parameter
Onderdeel nummer RPC2512JT39R0 Fabrikant Stackpole Electronics Inc.
Beschrijving RES SMD 39 OHM 5% 1.5W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 521156 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRPC Series
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 1.5W Voltage - Breakdown 2512
Dikte (Max) ±100ppm/°C Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Serie RPC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 2512 (6432 Metric) Andere namen RPC 2512 39 5% R