Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSF2FT1K65
RSF2FT1K65
RSF2FT1K65
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSF2FT1K65 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSF2FT1K65
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.65K OHM 2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSF2FT1K65 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.65K OHM 2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 855242 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSF
panel Mode 1.65 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RS 2 1.65K 1% R
RS 2 1.65K 1% R-ND
RS21.65K1%R
RS21.65K1%R-ND
RS21.65KFR
RS21.65KFR-ND
Temperatuur -55°C ~ 235°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 1.65 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film