Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF12FT15R0
RSMF12FT15R0
RSMF12FT15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF12FT15R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF12FT15R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF12FT15R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1154660 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie RSMF
panel Mode 15 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 1/2 15 1% R
RSM 1/2 15 1% R-ND