Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF12JTR100
RSMF12JTR100
RSMF12JTR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF12JTR100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF12JTR100
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF12JTR100 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.1 OHM 1/2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1733255 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie RSMF
panel Mode 100 mOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W