Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF1FT3R01
RSMF1FT3R01
RSMF1FT3R01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF1FT3R01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF1FT3R01
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF1FT3R01 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.01 OHM 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1415278 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Serie RSMF
panel Mode 3.01 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 200°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3.01 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Samenstelling Metal Oxide Film