Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF1JA300R
RSMF1JA300R
RSMF1JA300R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF1JA300R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF1JA300R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF1JA300R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2454205 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Serie RSMF
panel Mode 300 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 1 300 5% T
RSM 1 300 5% T-ND