Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF1JT1R60
RSMF1JT1R60
RSMF1JT1R60
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF1JT1R60 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF1JT1R60
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.6 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF1JT1R60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.6 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2178870 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Serie RSMF
panel Mode 1.6 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 1 1.6 5% R
RSM 1 1.6 5% R-ND