Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF1JT82R0
RSMF1JT82R0
RSMF1JT82R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF1JT82R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF1JT82R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 82 OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF1JT82R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 82 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2471084 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Serie RSMF
panel Mode 82 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSMF 1 82 5% R