Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF2FT9K09
RSMF2FT9K09
RSMF2FT9K09
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF2FT9K09 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF2FT9K09
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 9.09K OHM 2W 1% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF2FT9K09 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 9.09K OHM 2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1022151 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSMF
panel Mode 9.09 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 2 9.09K 1% R