Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF2JTR360
RSMF2JTR360
RSMF2JTR360
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF2JTR360 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF2JTR360
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.36 OHM 2W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF2JTR360 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.36 OHM 2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2065624 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie RSMF
panel Mode 360 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 2 0.36 5% R