Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF3FTR511
RSMF3FTR511
RSMF3FTR511
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF3FTR511 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF3FTR511
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.511 OHM 3W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF3FTR511 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.511 OHM 3W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 601511 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSMF
panel Mode 511 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 3 0.511 1% R