Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSMF3JB470R
RSMF3JB470R
RSMF3JB470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSMF3JB470R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSMF3JB470R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 470 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSMF3JB470R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 470 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 944154 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSMF
panel Mode 470 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RSM 3 470 5% A