Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSPF3JA100R
RSPF3JA100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSPF3JA100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSPF3JA100R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RSPF3JA100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 466637 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSPF, RSPL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -200/ +350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSPF
panel Mode 100 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSPF 3 100 5% T