Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RSPF3JA33R0
RSPF3JA33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RSPF3JA33R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RSPF3JA33R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer RSPF3JA33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 382436 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRSPF, RSPL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt -200/ +350ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serie RSPF
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen RSPF 3 33 5% T