Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RVC2010JT10M0
RVC2010JT10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RVC2010JT10M0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RVC2010JT10M0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10M OHM 5% 1/2W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RVC2010JT10M0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10M OHM 5% 1/2W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 442268 pcs Data papier RVC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RVC
panel Mode 10 MOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film Samenstelling Thick Film