Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > SM2615FT7R50
SM2615FT7R50
SM2615FT7R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM2615FT7R50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM2615FT7R50
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.5 OHM 1% 1W 2615
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM2615FT7R50 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 7.5 OHM 1% 1W 2615 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 150596 pcs Data papier Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2615
Size / Dimension 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Serie SM
panel Mode 7.5 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2615 J-Lead
Andere namen SM 1 7.5 1% R
SM17.51%R
SM17.51%R-ND