Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > SM4124FT52R3
SM4124FT52R3
SM4124FT52R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM4124FT52R3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM4124FT52R3
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 52.3 OHM 1% 2W 4124
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM4124FT52R3 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 52.3 OHM 1% 2W 4124 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 173005 pcs Data papier Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket 4124
Size / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Serie SM
panel Mode 52.3 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4124 J-Lead
Andere namen SM 2 52.3 1% R