Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > SM4124JT16R0
SM4124JT16R0
SM4124JT16R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM4124JT16R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM4124JT16R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 16 OHM 5% 2W 4124
Product parameter
Onderdeel nummer SM4124JT16R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 16 OHM 5% 2W 4124 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 164356 pcs Data papier Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket 4124
Size / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Serie SM
panel Mode 16 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4124 J-Lead
Andere namen SM 2 16 5% R
SM2165%R
SM2165%R-ND