Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > SM6227JT130R
SM6227JT130R
SM6227JT130R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SM6227JT130R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SM6227JT130R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 130 OHM 5% 3W 6227
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SM6227JT130R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 130 OHM 5% 3W 6227 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 110756 pcs Data papier Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket 6227
Size / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) Serie SM
panel Mode 130 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6227 J-Lead
Andere namen SM 3 130 5% R