Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TMR3JB20L0
TMR3JB20L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TMR3JB20L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TMR3JB20L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.02 OHM 3W 5% 4LEAD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TMR3JB20L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.02 OHM 3W 5% 4LEAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41637 pcs Data papier MR, MRS,TMR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±40ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.625" L (5.21mm x 15.88mm) Serie TMR
panel Mode 20 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 4
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 20 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Samenstelling Metal Foil