Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > TR35JBC100R
TR35JBC100R
TR35JBC100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TR35JBC100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TR35JBC100R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 35W 5% TO220
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TR35JBC100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100 OHM 35W 5% TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59658 pcs Data papier Resistor Packaging SpecTR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket TO-220
Size / Dimension 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) Serie TR
panel Mode 100 Ohms Vermogen (Watt) 35W
Packaging Bulk Verpakking / doos TO-220-2
Andere namen TR 35 T2 100 5% B