Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW12FT866R
WW12FT866R
WW12FT866R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW12FT866R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW12FT866R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 866 OHM 0.4W 1% AXIAL
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WW12FT866R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 866 OHM 0.4W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 189100 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm) Serie WW
panel Mode 866 Ohms Vermogen (Watt) 0.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen WW H 866 1% R