Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW1FT2R61
WW1FT2R61
WW1FT2R61
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW1FT2R61 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW1FT2R61
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.61 OHM 1W 1% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WW1FT2R61 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.61 OHM 1W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 231576 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) Serie WW
panel Mode 2.61 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen WW 1 2.61 1% R