Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW5JT750R
WW5JT750R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW5JT750R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW5JT750R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 750 OHM 5W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WW5JT750R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 750 OHM 5W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 194859 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) Serie WW
panel Mode 750 Ohms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 350°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 750 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Samenstelling Wirewound