AMC36SAAN
AMC36SAAN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AMC36SAAN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AMC36SAAN
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 36POS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer AMC36SAAN Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving HI-TEMP CONN HDR .100 SNGL 36POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5935 pcs Data papier xxCxxSxxN(-Myyy) Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie -
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.450" (11.43mm)
Andere namen S9661-36 Temperatuur -65°C ~ 200°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 36 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Differentiële datatransmissie Polyphenylene Sulfide (PPS) Isolatiehoogte 0.100" (2.54mm)
Isolatie Kleur Green Ingress Protection -
Kenmerken - bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm) Huidige score 3A
contact type Male Pin Contact Vorm Square
Contact Material Beryllium Copper Contact Lengte - Post 0.120" (3.05mm)
Contact Lengte - Paring 0.230" (5.84mm) Contact Voltooi Dikte - Post 10.0µin (0.25µm)