ECC36HETS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ECC36HETS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ECC36HETS
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ECC36HETS Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 17475 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Beëindiging Solder
Serie - Uitlezen Single
toonhoogte 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Temperatuur -65°C ~ 125°C Aantal rijen 1
Aantal posities / Bay / Row - Aantal posities 36
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Isolatie Polybutylene Terephthalate (PBT) Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Geslacht Female
flens Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Kenmerken -
contact type Cantilever Contact Material Phosphor Bronze
Contact Finish Dikte 30.0µin (0.76µm) Contact Finish Gold
Kleur - Kaarttype Non Specified - Dual Edge
card Dikte 0.062" (1.57mm)