FMB50DYRR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FMB50DYRR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FMB50DYRR
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FMB50DYRR Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2790 pcs Data papier High Density Card Edge Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Beëindiging Solder
Serie - Uitlezen Dual
toonhoogte 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Temperatuur -65°C ~ 200°C Aantal rijen 2
Aantal posities / Bay / Row 50 Aantal posities 100
montage Type Board Edge, Straddle Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Geslacht Female flens Feature -
Kenmerken Board Lock, Card Extender contact type Cantilever
Contact Material Spinodal Contact Finish Dikte 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold Kleur Black
Kaarttype Non Specified - Dual Edge card Dikte 0.062" (1.57mm)