PBC18SFEN
PBC18SFEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PBC18SFEN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PBC18SFEN
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PBC18SFEN Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN HEADER .100 SINGL STR 18POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie -
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.938" (23.83mm)
Andere namen S1251E-18 Temperatuur -65°C ~ 125°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 18 montage Type Through Hole
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.100" (2.54mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving Connector Header Through Hole 18 position 0.100" (2.54mm)
Huidige score 3A contact type Male Pin
Contact Vorm Square Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post 0.520" (13.21mm) Contact Lengte - Paring 0.318" (8.08mm)