PPPC071KFXC
PPPC071KFXC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PPPC071KFXC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PPPC071KFXC
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN FMALE 7POS .1" SMD GOLD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5473 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PPPC071KFXC Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN FMALE 7POS .1" SMD GOLD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5473 pcs Data papier PPxCxx1KFXC Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 250V
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie - Rijafstand - Paring -
Pitch - Paring 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Andere namen S4537 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 7 montage Type Surface Mount
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Gekoppelde Stacking Heights -
Isolatiehoogte 0.280" (7.10mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 7 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Huidige score 3A contact type Female Socket