PREC033SAEN-RC
PREC033SAEN-RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PREC033SAEN-RC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PREC033SAEN-RC
Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PREC033SAEN-RC Fabrikant Sullins Connector Solutions
Beschrijving CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4595 pcs Data papier zzzCzzzSzzN-RC Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Solder Stijl Board to Board or Cable
Shrouding Unshrouded Serie -
Rijafstand - Paring - Pitch - Paring 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Totale contactlengte 0.848" (21.55mm)