Huis > producten > Optoelectronics > LED Indicatie - Discreet > XLDGK20DLSDLCR
XLDGK20DLSDLCR
XLDGK20DLSDLCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop XLDGK20DLSDLCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer XLDGK20DLSDLCR
Fabrikant SunLED
Beschrijving LED GRN DIFFUSED RADIAL LEAD T/H
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer XLDGK20DLSDLCR Fabrikant SunLED
Beschrijving LED GRN DIFFUSED RADIAL LEAD T/H Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 259107 pcs Data papier XLDGK20DLSDLCR
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak 515nm
Golflengte - Dominant 525nm Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 3.3V
Kijk hoek 100°, 50° Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension - Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
millicandela Rating 2590mcd Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Transparantie van de lens Diffused Lens Style / Maat Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm
lens kleur Green Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte (Max) 7.00mm Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V Radial Current - Test 20mA