Huis > producten > Fans, Thermal Management > DC-fans > KDE2406PTS1
KDE2406PTS1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop KDE2406PTS1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer KDE2406PTS1
Fabrikant Sunon
Beschrijving FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer KDE2406PTS1 Fabrikant Sunon
Beschrijving FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5096 pcs Data papier KDE2406PTS1 DC Brushless FanKDE Series
Categorie Fans, Thermal Management Breedte 25.50mm
Gewicht 0.132 lb (59.87g) voltage Range 20.4 ~ 27.6VDC
Spanning - Nominale 24VDC Beëindiging 2 Wire Leads
Statische druk 0.200 in H2O (49.8 Pa) Size / Dimension Square - 60mm L x 60mm H