Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL0510S-R15-F
RL0510S-R15-F
RL0510S-R15-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL0510S-R15-F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL0510S-R15-F
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.15 OHM 1% 1/6W 0402
(in US Dollars)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL0510S-R15-F Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.15 OHM 1% 1/6W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1311671 pcs Data papier Foot PrintRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie RL
panel Mode 150 mOhms Vermogen (Watt) 0.167W, 1/6W