Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL1220S-R33-F
RL1220S-R33-F
RL1220S-R33-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL1220S-R33-F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL1220S-R33-F
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.33 OHM 1% 1/3W 0805
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL1220S-R33-F Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.33 OHM 1% 1/3W 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2359254 pcs Data papier Foot PrintRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie RL
panel Mode 330 mOhms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W