Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RL1632T-R030-F
RL1632T-R030-F
RL1632T-R030-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL1632T-R030-F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL1632T-R030-F
Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RL1632T-R030-F Fabrikant Susumu
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1/2W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 390996 pcs Data papier Foot PrintRL Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt 0/ +350ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie RL
panel Mode 30 mOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W