Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > CK45-R3FD222K-GRA
CK45-R3FD222K-GRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CK45-R3FD222K-GRA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CK45-R3FD222K-GRA
Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 2200PF 3KV RADIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CK45-R3FD222K-GRA Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving CAP CER 2200PF 3KV RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt R Size / Dimension 0.650" Dia (16.50mm)
Serie CK45-RR ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Disc
Temperatuur -25°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
lead Style Formed Leads - Kinked Afstand tussen de draden 0.394" (10.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.807" (20.50mm)
Kenmerken High Voltage, Low Dissipation Factor Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Capaciteit 2200pF