Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SA45AHA0G
SA45AHA0G
SA45AHA0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SA45AHA0G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SA45AHA0G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC
(in US Dollars)
7500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SA45AHA0G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V DO204AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 955524 pcs Data papier SA5.0 - SA170
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 72.7V Spanning - Onderbreking (Min) 50V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-204AC (DO-15) Serie Automotive, AEC-Q101, SA
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A