SMB10J18CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMB10J18CA R5G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMB10J18CA R5G |
|---|---|
| Fabrikant | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Beschrijving | TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMB10J18CA R5G | Fabrikant | TSC (Taiwan Semiconductor) |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 18V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 29.2V | Spanning - Onderbreking (Min) | 20V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | DO-214AA (SMB) |
| Serie | SMB10J | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 1000W (1kW) | Packaging | Original-Reel® |
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 20 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 34.2A |
| Capacitieve @ Frequentie | - | Bidirectionele kanalen | 1 |
| toepassingen | General Purpose |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
SMB10J18AHE3/5B - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA - Op voorraad:
- Deel#:
SMB10J20A-E3/5B - fabrikanten:
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AA - Op voorraad:
SMB10J18CA M4G - fabrikanten:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Beschrijving:
SMB10J18CAHM4G - fabrikanten: