Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ170A R5G
SMBJ170A R5G
SMBJ170A R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ170A R5G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ170A R5G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO214AA
(in US Dollars)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs21250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ170A R5G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 361618 pcs Data papier SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 275V Spanning - Onderbreking (Min) 189V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AA (SMB) Serie SMBJ
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen SMBJ170A R5G-ND
SMBJ170A R5GTR
SMBJ170A R5GTR-ND
SMBJ170AR5GTR
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.2A Capacitieve @ Frequentie -