Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ48CA R5G
SMBJ48CA R5G
SMBJ48CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMBJ48CA R5G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMBJ48CA R5G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
(in US Dollars)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs21250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMBJ48CA R5G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 355720 pcs Data papier SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 77.4V Spanning - Onderbreking (Min) 53.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AA (SMB)
Serie SMBJ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen SMBJ48CA R5GTR
SMBJ48CA R5GTR-ND
SMBJ48CAR5GTR
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.1A