Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMCJ30CA R7G
SMCJ30CA R7G
SMCJ30CA R7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMCJ30CA R7G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMCJ30CA R7G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
(in US Dollars)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMCJ30CA R7G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 212223 pcs Data papier SMCJ5.0(A) - SMCJ170(A)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 30V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 48.4V Spanning - Onderbreking (Min) 33.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB (SMC)
Serie SMCJ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen SMCJ30CA R7GTR
SMCJ30CA R7GTR-ND
SMCJ30CAR7GTR
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A Capacitieve @ Frequentie -