Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > LR1206-R033FW
LR1206-R033FW
LR1206-R033FW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LR1206-R033FW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LR1206-R033FW
Fabrikant TT Electronics/Welwyn
Beschrijving RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LR1206-R033FW Fabrikant TT Electronics/Welwyn
Beschrijving RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5981 pcs Data papier LR Series
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.5W, 1/2W Voltage - Breakdown 1206
Dikte (Max) 200ppm/°C Size / Dimension 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm)
Serie LR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie 1206 (3216 Metric) Andere namen 985-1187-2
LR1206R033FW
Temperatuur -55°C ~ 150°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer LR1206-R033FW Hoogte - Zittend (Max) 0.031" (0.80mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant FIFO's 2
Uitgebreide beschrijving 0.033 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Beschrijving RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Coating, Huisvesting Type Thick Film