Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HM17A-1010270LF
HM17A-1010270LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HM17A-1010270LF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HM17A-1010270LF
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH
Product parameter
Onderdeel nummer HM17A-1010270LF Fabrikant TT Electronics
Beschrijving FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4043 pcs Data papier HM17A Model
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) afscherming Unshielded
Serie HM17A ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial - 4 Leads Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.413" (10.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 48 mOhm Max Radial - 4 Leads DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max
Huidige score 3.3A Current - Verzadiging -