Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HM71-20100LFTR
HM71-20100LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HM71-20100LFTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HM71-20100LFTR
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving FIXED IND 10UH 2A 110 MOHM SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer HM71-20100LFTR Fabrikant TT Electronics
Beschrijving FIXED IND 10UH 2A 110 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4848 pcs Data papier HM71 Model
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm) afscherming Unshielded
Serie HM71 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Huidige score 2A Current - Verzadiging 2.4A