Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > LOB3R025FLF
LOB3R025FLF
LOB3R025FLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LOB3R025FLF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LOB3R025FLF
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES METAL 0.025 OHM 3W 1% AXIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LOB3R025FLF Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES METAL 0.025 OHM 3W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5191 pcs Data papier LOB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.210" Dia x 0.560" L (5.33mm x 14.22mm) Serie LOB
panel Mode 25 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen 989-1106-2
LOB-3-R025-F-LF
LOB3R025FLFLT
Temperatuur -55°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 25 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Samenstelling Metal Element