Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > W21-R47JI
W21-R47JI
W21-R47JI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop W21-R47JI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer W21-R47JI
Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer W21-R47JI Fabrikant TT Electronics
Beschrijving RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 134218 pcs Data papier W20 Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±75ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm) Serie W20
panel Mode 470 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen 985-1095-3
W21R47JI
Temperatuur -55°C ~ 200°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 470 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Samenstelling Wirewound